Girdymo sistemos

susisiekite

Girdymo sistemos integravimas paukštidėje užtikrina, kad paukščiai būtų nuolat aprūpinti šviežiu vandeniu. Atrodytų 100-200 vnt. broilerių nėra labai daug, tačiau ūkininkas, auginantis tokį jų kiekį ir dirbdamas rankiniu būdu, susiduria su sunkiu ir daug laiko atimančiu fiziniu darbu.

Per dieną broileris sulesa apie 150 gramų lesalo, todėl vandens jam reikia 1.5-1.7 karto daugiau. Jeigu girdyklas šviežiu vandeniu reikia nuolat pildyti rankiniu būdu, tai reikalauja nemažai laiko ir fizinių jėgų. Girdymo sistemos įsirengimas taupo ne tik laiką, bet ir pinigus tiesiogiai. Jeigu girdyklose, kurios aprūpinamos vandeniu rankiniu būdu, jis užsistovi, prarūgsta, paukščiams toks vanduo sukelia viduriavimą. Reiškia, jog tokiu atveju, brangus lesalas pasišalina iš paukščio organizmo ir tam skirta dalis pinigų lieka panaudota neefektyviai.

Girdymo sistemos gali būti šios: nipelinės girdymo linijos ir varpo formos pastatomos arba pakabinamos girdyklos. Paprastai varpo formos pastatomos naudojamos kalakutams iki 6 savaičių, o vėliau jau – automatinės nipelinės girdyklos. Pastarosios populiarios savo paprastumu ir patogumu tiek paukščiams, tiek ūkininkams, todėl pritaikomos bet kokios rūšies paukštynams.

Nipelinės girdymo sistemos

Nipelinės girdymo sistemos leidžia išlaikyti optimalią higieną, minimalų vandens sunaudojimą, geresnę jo temperatūrą. Kartu su šviežiu vandeniu, paukščiai gali būti aprūpinti įvairiais papildais ir vaistais, jeigu iškyla tokia būtinybė. Tokias sistemas lengva valyti, prižiūrėti. Jų kiekis yra pakankamas, kad visi paukščiai turėtų lengvą priėjimą. Pačioje paukštidėje mažesnė drėgmė, mažiau amoniako ir kraikas visuomet išlieka sausas.

Nipelinės girdymo linijos yra montuojamos iš abiejų pusių nuo šėrimo linijų. Jų aukštis reguliuojamas atsižvelgiant į paukščių amžių, todėl visada yra jiems pasiekiamoje vietoje. Šios girdymo sistemos po nipeliais turi vandens surinkimo kaušelius, apsaugančius vandens patekimą ant kraiko.

Mūsų montuojamos nipelinės girdymo sistemos yra tinkamos įvairių tipų naminiams paukščiams, nesvarbu tai broileriai, viščiukai, o gal tėviniai pulkai ar kalakutai. Taip pat jos pritaikomos ir laisvėje auginamiems paukščiams.

Girdymo sistemos įrengimas paukštidėje ne tik palengvina fizinį ūkininko darbą, bet ir taupo laiką, leidžia pinigus, skirtus paukščių auginimui, panaudoti efektyviai. Taip pat tai suteikia paukščiams ženkliai palankesnes gyvenimo sąlygas. Mūsų komanda gali jums padėti tai įgyvendinti!

Susisiekite!

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame

+37061297521
info@agrokonsulta.lt