Klimato kontrolė

susisiekite

Klimato kontrolė yra neatsiejama sėkmingo ūkininkavimo dalis moderniose, šiuolaikiškose paukštidėse, leidžianti pastato mikroklimatą valdyti automatizuotai. Ji padeda užtikrinti malonią gyvenimo aplinką paukščiams ir darbo aplinką juos prižiūrintiems darbuotojams. Įdiegta ir tinkamai sureguliuota klimato kontrolė užtikrina, kad jokios ekstremalios sąlygos lauke, dienos ir nakties oro temperatūrų svyravimai, neturėtų jokios įtakos paukštidės klimatui pastato viduje.

Klimato kontrolės sistemos dėka paukštidėje sukuriamos beveik idealios sąlygos drėgmės, temperatūros, gero oro padavimo pastate ir blogojo pašalinimas, todėl tai leidžia gyvūnams jaustis gerai. Kai jie auga jiems tinkamomis sąlygomis, pats augimas yra ženkliai geresnis, mažesnis mirtingumas, pulkas vienodesnis. Tai leidžia pasiekti maksimalų ūkio našumą.

Taip pat įdiegta moderni klimato kontrolė palengvina ūkio priežiūrą, nes paukštidės mikroklimatas valdomas visiškai automatizuotai. Čia sujungiamos šildymo, vėdinimo bei vėsinimo sistemos, prižiūrimos integruotais valdymo pultais. Visą sistemą stebėti it valdyti galima net ir nuotoliniu būdu su nuotolinio valdymo pultu tiesiog telefone. Automatizuota klimato kontrolė ypatingai palengvina ir supaprastina visą procesą.

Naudojantis pažangiomis technologijomis, mes padėsime pasiekti optimalias gyvenimo sąlygas jūsų paukščių ūkyje!

Mūsų montuojamas klimato kontrolės schemas galite parsisiųsti paspaudę žemiau esančias nuorodas:

Susisiekite!

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame

+37061297521
info@agrokonsulta.lt