Techninis paukštynų aptarnavimas

susisiekite

Kokybiškas techninis paukštynų aptarnavimas dažnam ūkininkui kelia tikrą rūpestį. Tačiau galime patikinti, kad susidūrus su serviso būtinybe, jums nebereikės daugiau ieškoti, jeigu atradote „Agrokonsultos grupę“!

Mūsų specialistų atliekamas techninis paukštynų aptarnavimas ne tik kokybiškas, bet ir greitas. Jų ilgametė patirtis Europos sąjungos šalyse ir Baltarusijoje rodo, jog dirbame tiksliai ir patikimai. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai bei technikai nuolat mokosi, kelia kvalifikacijas gilindami žinias ir tobulindami savo įgūdžius gamintojų organizuojamuose mokymuose. Dėl to esame tokie lankstūs ir techninę pagalbą paukštynuose teikiame bet kokio tipo ar gamintojo įrangai.

Techninis paukštynų aptarnavimas – mūsų stiprybė!

Techninis paukštynų aptarnavimas ir mūsų teikiamos paslaugos:

Atsarginių detalių tiekimas

Jeigu prireikė atsarginių detalių – mes ne tik patarsime, bet ir pasirūpinsime už jus jų tiekimu!

Ventiliacijos sistemų reguliavimas

Mūsų inžinieriai ir technikos specialistai atlieka visų gamintojų ir įrangos tipų ventiliacijos sistemų reguliavimo darbus.

Įrangos remontas ir gedimų šalinimas

Įrangos eksploaticijos laikas labai priklauso nuo to, kaip vykdomos rekomendacijos jų naudojimo metu techninei priežiūrai ir remontui. Mūsų specialistai, turintys didelę patirtį, įvairaus sudėtingumo remonto darbus atlieka profesionaliai ir maksimaliai greitai. Tai gali būti šėrimo ar girdymo sistemos, vėsinimo, vėdinimo, šildymo sistemos, klimato kontrolė ar net paukštidžių apšvietimas.

Susisiekite!

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame

+37061297521
info@agrokonsulta.lt