Mobili ferma

susisiekite

Jūsų ūkio ateitis! Įsigykite mobilią vištidę, apgyvendinkite vištas dedekles, uždirbkite! Namelis pristatomas pilnai įrengtas vištų veisimui, itin automatizuota technologija.

 

Kas yra mobili vištidė?

Mobili vištidė yra pilnai įrengta vištidė ant ratų, suprojektuota taip, kad būtų reguliariai perkeliama tam, kad vištos visada galėtų patekti į šviežią lauką. Nereikalaujanti planavimo leidimo vištidė yra paruošta naudojimui iš karto po pristatymo. Apgyvendinus vištas dedekles į mobiliuosius namelius, jums tereikia palaukti 3 savaites, kol parduosite pirmuosius kiaušinius ir pradėsite uždarbiauti!

Kaip uždirba mobili vištidė?

Vietinis maistas yra paklausus. Šiuolaikiniai klientai yra pasirengę mokėti priemoką už vietinius ir tvarius produktus. Jei parduodate kiaušinius tiesiogiai klientams iš savo ūkio, visos pajamos patenka į jūsų kišenę.

Dauguma mobiliųjų kooperatyvų taip pat reikalauja daug darbo, todėl norint, kad jūsų įmonė būtų sėkminga, labai svarbu išlaikyti kuo mažesnį darbo krūvį. Farmemobilyje tai pasiekiama naudojant automatizavimo technologiją, kuri atlaisvina jus nuo didelės darbo dalies vištidėje. Tai naudinga ne tik jums, bet ir jūsų vištoms dedeklėms.

Maža investicijų rizika

Mobiliosios sistemos yra puikus būdas pradėti dirbti su paukščiais.

Būdami mažesni ir lankstesni už stacionarius pastatus, šie nameliai sumažina finansinę riziką – kitaip nei pastatas, mobilią vištidę galite parduoti bet kada.

Mobilios vištidės pristatomos paruoštos naudojimui

Jums nereikės gaišti laiko ir dėti pastangų savarankiškai statant mobilią vištidę, kuri gali neatitikti šiuolaikinių kiaušinių gamybos standartų!

Kai perkate Farmmobil, jis pristatomas paruoštas naudojimui ir visiškai atitinkantis reikalavimus!

Tokiu būdu, jums nereikia jaudintis dėl taisyklių ir galite susikoncentruoti ties kiaušinių pardavimu.

Susisiekite!

9 + 5 =

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame