Konsultacijos

susisiekite

Kiekviena situacija, susijusi su paukščių fermų įranga, yra unikali ir reikalaujanti individualių sprendimų. Mes siekiame, kad kiekvienas ūkininkas, turintis paukštyną, o gal dar tik norintis jį įsirengti, galėtų rūpintis tik paukštyno priežiūra, o ne jo įrengimo detalėmis ar pačia paukščių fermų įranga. Jos montavimo, naudojimo ar veikimo sutrikimų sprendimas yra mūsų stiprybė, todėl padėsime visais, iškilusiais klausimais, ir rasime būtent jums tinkantį sprendimą.

Jeigu jums reikalingas paukštidės įrengimas ar modernizavimas, mūsų specialistai bus su jumis nuo pat projekto paruošimo iki pilno įrengimo. Paukštynui reikalinga paukščių fermų įranga parenkama atsižvelgiant į individualius ūkio poreikius. Kaip tai vyksta:

  • Pirminė konsultacija, kurios metu aptariame visus kliento norus, poreikius.
  • Viską apibendrinus, ir įvertinus inžinierių rekomendacijas, parengiamas bendras įrengimo planas. Tai daroma atsižvelgiant į instrukcijų reikalavimus bei normatyvas.
  • Mūsų ekspertas atvyksta į vietą tam, kad atliktų preliminarų auditą su objekto fotografavimu ir, jeigu būtini paruošiamieji darbai, pateikia rekomendacijas jų atlikimui.
  • Paruošiama galutinė plano schema, kuri suderinama su klientu.
  • Vyksta paukštidės įrengimas ar modernizavimas su visa būtina, suderinta paukščių fermų įranga.

Susisiekite!

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame

+37061297521
info@agrokonsulta.lt