Paukščių fermų įranga

susisiekite

Ką mes darome

Girdymo sistemos

Paukščiai nuolat aprūpinami šviežiu vandeniu, o ūkininkas taupo savo laiką, fizines jėgas ir pinigus.

Šildymo sistemos

Optimalus temperatūros reguliavimas paukštidėje būtinas sėkmingam ūkininkavimui, paukščiai mėgsta šilumą ir komfortą.

Šėrimo sistemos

Pašaras visiems paukščiams paskirstomas optimaliai, su minimaliu jo praradimu ir žmogaus įsikišimu.

Pašarų bunkeriai

Bunkeriuose laikant pašarus lengviau kontroliuojamas jų kiekis, apsaugomas nuo graužikų, laukinių paukščių, neeikvojama fizinė žmogaus jėga.

Vėsinimo sistemos

Leidžia sumažinti temperatūrą paukštidės viduje šiltuoju periodu. Automatiškai kontroliuojama temperatūra išlaikant ją optimalią paukščiams.

Klimato kontrolė

Pastato klimatas valdomas automatizuotai, sujungiant šildymo, vėdinimo bei vėsinimo sistemas ir sukuriant paukščiams idealias mikroklimato sąlygas.

Paukštidžių apšvietimas

Tinkamas apšvietimas ir jo reguliavimas skatina paukščių augimą, mažina kanibalizmą tarp jų, vištų dedeklių kiaušinių dėjimą ten, kur nori ūkininkas.

Vėdinimo sistemos

Užtikrina šviežio oro patekimą į paukštidę ir panaudoto pašalinimą iš jos.

Ar reikalinga paukščių fermų įranga?

Šiandien norint turėti sėkmingą paukščių ūkį, jis neįsivaizduojamas be automatizuotų sistemų. Moderni, tinkamai pritaikyta paukščių fermų įranga, palengvina fiziškai patį ūkininkavimą, reikia mažiau darbo jėgos. Tuo pačiu tai užtikrina, jog visi paukštidės gyventojai turės tokias pačias sąlygas lesimui, girdymui, optimaliai temperatūrai, orui.

Paukščių fermų įranga yra visas komplektas sistemų, kurios gali būti derinamos ir pritaikomos atskirai arba integruojant kartu su kitomis. Svarbiausia, jog jų pagalba yra didinamas ūkininkavimo efektyvumas. Jeigu norite, kad visi paukščiai gautų optimalius kiekius lesalo su minimaliu jų praradimu, šėrimo sistemos integracija neišvengiamai reikalinga. O kad nereikėtų rūpintis, kaip tinkamai saugoti pašarą, statomi pašarų bunkeriai, kurie jungiami kartu su šėrimo sistema ir viskas kartu gali būti derinami su centrine valdymo spinta. Taip pat reikia nepamiršti, jog paukščiams nuolat būtinas šviežias vanduo, tad tam yra speciali paukščių fermų įranga – girdymo sistemos.

Be abejo, be lesinimo ir girdymo, paukščiams būtinas geras mikroklimatas, t.y. tinkamas apšvietimas, šviežias oras, temperatūra, kad pastato viduje būtų nei per karšta, nei per šalta. Idealių sąlygų sukūrimas naudojantis paukščių fermų įranga leidžia pasiekti maksimalų paukštidės našumą.

Susisiekite!

5 + 7 =

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame