Ūkio įranga

susisiekite

Erdallar gaminių asortimentą sudaro įvairių tipų įrenginiai, skirti žemės ūkio veiklos palaikymui ir suteikia sprendimus tiek smulkaus, tiek didelio masto ūkininkavimo operacijoms, daugiausia dėmesio skiriant efektyvumui, ilgaamžiškumui ir našumui.

Pašarų maišytuvai

Rinkitės Erdallar maišytuvus, kad gautumėte supaprastintus maišymo sprendimus, pritaikytus jūsų ūkio poreikiams.

Vertikalūs ir horizontalūs pašarų maišytuvai 1,5 – 20 m3 su papildomai komplektuojamomis svėrimo sistemomis.

Vertikalus maišytuvas: idealiai tinka mažesnio masto operacijoms, dažnai keičiant pašaro sudedamąsias dalis, jį itin patogu pakrauti ir iškrauti.

Horizontalus maišytuvas: puikiai tinka didesniems ūkiams su stabilia pašaro sudėtimi ir užtikrina nuolatinį maišymą be pertraukų.

Šieno grėbliai su pavara

Derliaus nuėmimas yra paprastas – visur, kur jums to reikia.

9 svirčių grėblys su pavara pasižymi dideliu 3300 mm pločiu. Sumanus dizainas, kuris sklandžiai integruojamas su presais, labai supaprastina presavimo procesą. Be to, jo naujoviška važiuoklė leidžia lengvai transportuoti keliais, nes grėblio svirtis galima patogiai surinkti ant važiuoklės.

Priekabos

Nesvarbu, ar pasirinksite vieną ašį dėl judrumo, dvigubą ašį stabilumui, ar sukamą ašį patogumui, Erdallar priekabos užtikrina sklandų ir patikimą pašarų transportavimą, kad optimizuotų jūsų ūkio produktyvumą.

3,5 – 8 t. vienaašės priekabos, 4 – 18 t. sukamosios ašies priekabos, 6 – 18 t. tandeminės ašies priekabos.

Vienaašės ir dviašės pašarus vežančios priekabos siūlo universalius sprendimus, kaip efektyviai vežti pašarus ūkiuose. Vienaašės priekabos idealiai tinka mažesnėms operacijoms ar ankštoms erdvėms, užtikrinančios manevringumą ir lengvą naudojimą. Kita vertus, dviašės priekabos pasižymi didesniu stabilumu ir keliamąja galia, todėl tinka didesniems ūkiams ar sunkesniems kroviniams. Besisukančios ašies priekabos dar labiau padidina efektyvumą, nes jas galima lengvai pakrauti ir iškrauti iš kelių kampų, taip sumažinant tvarkymo laiką.

Vandens cisternos

Vandens cisternos ant ratų suteikia esminius vandens transportavimo sprendimus žemės ūkio operacijoms, siūlydamos lankstumą ir patikimumą paskirstant vandenį. Šios cisternos su vienguba arba dviguba ašimi tinka įvairiems ūkių dydžiams ir reljefo sąlygoms. Vienos ašies pasirinkimas užtikrina judrumą ir lengvumą, todėl tinka mažesniems ūkiams ar siauresnėms erdvėms.Tuo tarpu dvigubos ašies konfigūracija užtikrina didesnį stabilumą ir didesnę laikomąją galią, todėl idealiai tinka didesniems žemės ūkio darbams ar didesniems vandens transportavimo poreikiams.

Erdallar vienos ašies vandens cisternos su talpa nuo 3 iki 6 tonų ir dviejų ašių – su talpa nuo 8 iki 14 tonų, užtikrina efektyvų vandens paskirstymą tam, kad padėtų jūsų ūkininkavimo pastangoms.

Susisiekite!

2 + 12 =

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame