Šildymo sistemos

susisiekite

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas skleidžia šilumą panašią į saulės. Tai maloni, nekelianti triukšmo ir vėjo sistema, leidžianti paukščiams jaustis komfortiškai ir dar labiau skatina jaunų paukščių augimą.

Dujiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai, lyginant su įprastu šildymu, turi šiuos pranašumus:

  • Skatinamas paukščių augimo procesas;
  • Efektyvus ir greitas sušildymo laikas;
  • Mažesnės investicinės išlaidos ūkininkui;
  • Galima šildyti plotą, esantį be sienų;
  • Veikia tyliai ir nėra oro srauto.

Karšto oro generatoriai

Karšto oro generatoriai gali būti dujiniai arba dyzeliniai. Pagal įrengimo tipą – montuojami pastato viduje arba pastato išorėje.

Karšto oro generatoriai yra dviejų tipų:

Su uždara degimo kamera

Taupo energiją, šilumą, leidžia išlaikyti sausą kraiką. Dėl to yra ženkliai geresni naminių paukščių auginimo rezultatai ir energijos sąnaudos. Nors šios šildymo sistemos investicijos yra didesnės, nei infraraudonųjų spindulių šildytuvų, tačiau atsiperkamumas yra greitesnis. Jie montuojami pastato viduje arba išorėje.

Su atvira degimo kamera

karšto oro generatorius su atvira degimo kamera

Tai mažiausių investicijų reikalaujanti šildymo sistema ir naudojama vištoms dedeklėms, tėviniams pulkams, kur paukščiai atkeliauja jau paauginti. Ten, kur laikomi jau suaugę paukščiai ir temperatūrą paukštidėje reikia palaikyti kartais, o ne nuolat. Šie karšto oro generatoriai taip pat gali būti montuojami pastato viduje arba išorėje.

Karšto vandens kaloriferiai

Karšto vandens kaloriferis pagal naudingumą prilygsta karšto oro generatoriaus su uždara degimo sistema šildymo sistemai. Esminis skirtumas yra tas, jog jam reikalingas pečius karštam vandeniui ruošti bei katilinė su pagrindiniu ir rezerviniu pečiais.

Tokių kaloriferių kaina yra žemesnė, lyginant su kitomis sistemos, tačiau išbrangina įrengimo priedai (vamzdynai, katilinė). Tačiau pliusas tas, jog kaloriferius galima kombinuoti su saulės kolektoriais, kas atpigina šilumos kainą.

Priklausomai nuo pastato šiluminių savybių, vienam kvadratiniam metrui (m2) reikalinga 100-150W šilumos.

Paskaičiuokite koks šilumos poreikis yra jūsų paukštidei:

Visos šildymo sistemos turi savo privalumų, o kurią tiksliai rinktis, kad būtų pasiektas didžiausias galimas efektyvumas, mūsų komanda pasirengusi jums padėti.

Susisiekite!

2 + 4 =

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame