Šėrimo sistemos

susisiekite

Ūkininkai šiandien jau neįsivaizduoja efektyvios ūkio priežiūros be automatizuotų sistemų. Šėrimo sistemos integravimas yra viena pagrindinių priemonių, leidžiančių vienu metu auginti didelį kiekį paukščių. Tokių sistemų svarbiausias tikslas – optimaliai paskirstyti pašarus, kad visi paukščiai gautų reikalingas normas lesalo su minimaliu jų praradimu ir žmogaus intervencija.

Efektyviai ūkio priežiūrai paukščių šėrimo sistemos derinamos kartu su automatiniais dalintuvais, svarstyklėmis bei centrine valdymo spinta.

Paukščių šėrimo sistemos gali būti kelių tipų: lesalinės, lovelinės ir barstytuvai.

Lesalinės šėrimo sistemos

Lesalinės šėrimo sistemos yra skirtos ir naudojamos intensyviam broilerių auginimui.

Pagrindiniai jų privalumai:

  • Viena lesalinė skirta net 50-60 broilerių;
  • Jos lengvai aptarnaujamos;
  • Greitai plaunamos.

Lovelinės šėrimo sistemos

Broilerių, tėvinių pulkų ir vištų dedeklių auginimui efektyviausiai tarnauja lovelinės šėrimo sistemos. Jos užtikrina reikiamą šėrimo frontą, todėl vienu metu gali lesti visi paukščiai.

Tokios sistemos ypatingai naudingos tuomet, kai naudojamas normuotas paukščių šėrimas. Pašaras yra tolygiai paskirstomas per visą šėrimo frontą. Tuo pačiu maksimaliai sumažinamas lesalo praradimas.

Lovelinės šėrimo sistemos nereikalauja ypatingos priežiūros, tarnauja ilgai ir efektyviai. Jų konstrukcijos gali būti tiek pakabinamos, tiek montuojamos ant grindų.

Barstytuvai

Paukščių pašaro barstytuvai yra unikalus sprendimas broilerių tėvinių pulkų prieauglių šėrimui, kada jis yra normuotas. Taip pat tai puikus būdas palepinti savo ūkio paukščius leidžiant jiems lesalą surinkti nuo kraiko!

Barstytuvai nereikalauja didelių investicijų ir optimaliai bei tolygiai paskirsto pašarus nuo 7 metrų iki 25 metrų spinduliu. Tai lanksti sistema, įrengiama paukštidės centre ir gali būti pakabinama nuo lubų arba stovinti ant atramų.

Visų rūšių paukščių šėrimo sistemos yra skirtos tam, kad palengvinti ūkininkavimą, jį automatizuojant. Jeigu ir jūs turite paukštyną ir norite efektyviai valdyti savo ūkį – mūsų komanda pasiruošusi jums padėti rasti geriausią sprendimą!

Susisiekite!

9 + 6 =

Ofisas

Kalvarijų g. 272A
08339, Vilnius

Darbo valandos

Pr-P: 8:00 – 17:00
Š-S: Nedirbame